HAKKIMIZDA

2003 yılında Ankara’ da kurulan Işın İmalat Aydınlatma Lojistik Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. dinamik yapısıyla kısa sürede büyüyerek sektörün öncü markalarından biri haline gelmiştir. Kuruluşundan itibaren koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden firma gerek üretim aşamasında, gerekse satış sonrası hizmetlerde gösterdiği sınırsız gayret ile bu memnuniyet ve güveni hak ettiğini ortaya koymuştur.

Çokgen ve dairesel kesitli aydınlatma direkleri, koruma çemberli ve portatif merdivenli projektör direkleri, standart asansörlü ve insan asansörlü projektör direkleri, stadyum direkleri, dıştan ve içten halatlı bayrak direkleri, asansörlü bayrak direkleri, baş üstü levha direkleri, gsm direkleri, mobese, paratoner, hoparlör, kamera direkleri, reklam direkleri ürün portföyünü ana kalemlerini oluşturmakla birlikte, müşteri talebi doğrultusunda her türlü özel projelendirme ve imalatı da gerçekleştirmektedir.

Dekoratif direk taleplerinin artması doğrultusunda 2007 yılında Bofaş imalat firmasını kurarak Türkiye’nin önde gelen elektrostatik toz boyama tesisini faaliyete geçirmiştir. Bu yatırımlarıyla Işın Aydınlatma, standart poligon direk imalatının yanı sıra dekoratif poligon direk, boru direk, dekoratif alüminyum direk ve paslanmaz çelik direk gibi modern şehircilik mimarisinin hizmetine sunduğu birçok alternatiflerle Türkiye’nin önderi olmuştur.

Işın Aydınlatma yaptığı yatırımlar ve ihracata verdiği önem sayesinde, sadece yurt içinde değil yurtdışında da tanınan bir marka haline gelmiştir. Firmamız Orta Asya, Ortadoğu, Afrika ve Avrupa’ ya yaptığı ihracatlarla ülkemizin bayrağını her geçen gün daha fazla ülkede dalgalandırmaktadır. Dinamik ve yenilikçi yapısı ile yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da kısa sürede adından söz ettirmenin gururunu yaşamaktadır.

Neler Yaparız?

Işın Aydınlatma, alanında sektörün öncü firmalarından biri olarak aydınlatma ürünlerinin yanısıra sektörde ihtiyaç duyulan diğer kollarda da hizmet vermektedir.

 1. Aydınlatma Direkleri

  Poligonal Konik Aydınlatma Direkleri ve Dairesel Konik Aydınlatma Direkleri olarak 2 ana kategoride sınırsız sayıda dizayn hazırlanarak üretilmesi mümkündür.

 2. Projektör Direkleri

  Asansörlü Projektör Direkleri ve Asansörsüz Projektör Direkleri olarak 2 ana kategoride isteğe bağlı çeşitli dizaynlar hazırlanarak üretilmesi mümkündür.

 3. Kamera Direkleri

  Kamera Direkleri portatif merdivenli, koruma merdivenli veya merdivensiz olarak üretilebilmektedir. isteğe bağlı olarak platformlu üretilebilmektedir.

 4. Bayrak Direkleri

  Bayrak direkleri müşteri talebine göre dizayn edilmek suretiyle istenilen yükseklikte üretilmektedir.

Vizyonumuz

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak yegane hedefimizdir.

Işın Aydınlatma ürünlerini tüketici ile buluştururken ;

 • Etkin ve verimli ulaşım sağlamayı
 • İlave kazanç katacak hizmetler yaratmayı
 • Profesyonel hizmet kalitesi vermeyi ve bu anlayışta gerekli her türlü fedakarlığı yapabilmeyi kendisine misyon edinmiştir.

Müşterilerimizin dünya çapında güvenle, heyecanla ve sevgiyle anılan iş ortağı olmak vizyonu ile aydınlığı yarınlara taşımak hedefindeyiz.