17 Haziran 2020

Işın Aydınlatma | Projektör Direkleri

Projektör Direkleri

Karayolları, kavşaklar, park yerleri, havaalanları, şehir meydanları, spor sahaları, stadyumlar, açık alanlar, fabrikalar, benzin istasyonları ve bunun gibi alanların aydınlatılmasında kullanılan galvanizli poligon direkler, müşteri talebine göre istenilen yükseklikte üretilmektedir. Statik tasarım ASCE manuel 72 ve TIA-EIA 222F uluslararası standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Projektör direkleri 12 metreye kadar tek parça üretilmekte 12 metreden yüksek direkler ise iç içe sıkı geçme metodu ile motaj yapılan poligonal modüllerden oluşmaktadır. Projektör direklerinde boyutları yüksekliğe göre değişen ankrajlı temel montajına uygun temel dairesel taban flanşı mevcuttur.

Direklerde tek yönlü, iki yönlü yada dairesel aydınlatma uygulanmaktadır. Projektör direkleri koruma merdivenli ya da portatif tırmanma merdivenli olarak üretilir. Direkte isteğe bağlı olarak tepede projektörlerin montajını ve kolay bakımını sağlayan platform bulunur. TS EN 914-ISO 161 standartlarına göre, Projektör direklerine korozyona karşı uzun ömürlü sıcak daldırma galvaniz uygulanmaktadır. İstenildiği takdirde galvaniz üzerine boya uygulanabilmektedir. Işın Aydınlatma Projektör Direkleri TSE ve ISO uygunluk belgelerine sahiptir.

Işın Aydınlatma | Asansörlü Projektör Direkleri

Karayolları, kavşaklar, park yerleri, havaalanları, şehir meydanları, spor sahaları, stadyumlar, açık alanlar, fabrikalar, stadyumlar vb. yerlerin aydınlatılmasında kullanılan galvanizli poligonal asansörlü projektör direkleri müşteri talebine göre istenilen yükseklikte üretilmektedir. Projektörlerin bağlı olduğu platformu zeminden direk tepesine yükseltip indirmeye yarayan elektrikli asansör sistemi tamamen otomatik olup, projektörlerin montaj ve bakımının zahmetsiz ve güvenli bir şekilde yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Ayrıca sistemdeki otomatik kilitleme mekanizması sayesinde platform direk tepesinde sabitlenerek çelik halatlara binen yük engellenmekte ve bu sistemin güvenli ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Asansörlü projektör direklerinde boyutları yüksekliğe göre değişen ankrajlı temel montajına uygun dairesel taban flanşı mevcuttur. Asansörlü Projektör Direklerine, korozyona karşı uzun ömürlü sıcak daldırma galvaniz TSE EN 914 ISO 1461 standartlarına göre uygulanmaktadır. İstenildiği takdirde galvaniz üzerine boya uygulanabilmektedir.

Projektör Direklerine göz atmak için tıklayabilirsiniz

Işın Aydınlatma | Projektör Direkleri
2003 yılında Ankara’ da kurulan Işın İmalat Aydınlatma Lojistik Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. dinamik yapısıyla kısa sürede büyüyerek sektörün öncü markalarından biri haline gelmiştir. Kuruluşundan itibaren koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden firma gerek üretim aşamasında, gerekse satış sonrası hizmetlerde gösterdiği sınırsız gayret ile bu memnuniyet ve güveni hak ettiğini ortaya koymuştur. Dekoratif direk taleplerinin artması doğrultusunda 2007 yılında Bofaş imalat firmasını kurarak Türkiye’nin önde gelen elektrostatik toz boyama tesisini faaliyete geçirmiştir. Bu yatırımlarıyla Işın Aydınlatma, standart poligon direk imalatının yanı sıra dekoratif poligon direk, boru direk, dekoratif alüminyum direk ve paslanmaz çelik direk gibi modern şehircilik mimarisinin hizmetine sunduğu birçok alternatiflerle Türkiye’nin önderi olmuştur.

Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Projektör Direkleri , , ,

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir